Philips Avent SCD713/00

Doprava zdarma −35 %
Skladem
Doprava zdarma
3 099 Kč 1 999 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1276529

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dětská chůvička s technologií DECT a dosahem až 330 m. Philips Avent SCD713/00 vyniká perfektní provozní dobou pro hlídání přes noc a nechybí jí ani režim Smart ECO nebo funkce pro komunikaci s dítětem na dálku. 5 uklidňujících melodií a klidné noční světlo spolehlivě ukonejší vaše ratolesti.

 

Klíčové vlastnosti Philips Avent SCD713/00

  • 100% soukromí, žádné rušení
  • Dosah až 330 m
  • Křišťálově čistý zvuk díky technologii DECT
  • Funkce pro komunikaci s dítětem na dálku
  • Snímač teploty v dětském pokoji

Philips Avent SCD713/00 s technologii DECT

Philips Avent SCD713/00 disponuje technologií DECT, která garantuje 100% soukromí anulové rušení od jakýchkoli dalších vysílacích přístrojů, např. jiných dětských chůviček nebo mobilních telefonů. Chůvičce nechybí ani unikátní režim Smart ECO, který automaticky minimalizuje přenos zvuku a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je potřeba k dokonalému spojení. Ve výbavě je i snímač teploty, díky němuž můžete sledovat prostředí v pokojíčku a nastavit výstrahu, když se teplota změní.

 

Pro naprosté pohodlí a bezpečí

Maximální kontrolu zajišťuje Philips Avent SCD713/00 3 indikátory úrovně zvuku v pokoji dítěte, i když je rodičovská jednotka ztlumená. Díky kontrolce spojení budete vždy vědět, zda je chůvička v dosahu a připojená. Rodičovská jednotka vás také upozorní, když je chůvička mimo dosah nebo když dochází baterie. A pokud bude vaše ratolest potřebovat slyšet váš uklidňující hlas, stačí pouze stisknout tlačítko a můžete na děťátko mluvitodkudkoli z domácnosti.

 

Technické parametry

Dosah uvnitř 50 m
Dosah venku 330 m
Doba provozu 18 h
Doba nabíjení 10 h

Vlastnosti

Kód SCD713/00
Určení Dětské
Barva Bílá
Počet kusů v balení 1

Značka Philips Avent

Philips Avent

Těhotenství a rané rodičovství je vzrušující a náročné období, kdy je dobré vědět, že existuje odborná pomoc pro péči o vás i vaše dítě. Společnost AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrábí výrobky inspirované přírodou a vyvinuté v rámci rozsáhlého výzkumu a klinických testů.