Lindam Dvojitá bezpečnostní zábrana na šuplíky, 4 ks (Xtra Guard)

−10 %
199 Kč 179 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Skvělá dvojitá bezpečností zábrana zabrání otevření šuplíků dítětem.

Návod k montáži (obrázky uvnitř balení):

Rozmyslete si nejdřív dobře, kam chcete zábranu umístit.

Upozornění: Namontovaná zábrana dovolí šuplík otvřít na cca 3,8 cm (na prst), díky tomu se bude lehce deaktivovat dospělému, ale dítěti zaručí bezpečnost. Západka musí být umístěna 2,5 cm ( obrázek 1a) od boční strany šuplíku a 4,5 cm (obrázek 1b) od horního rohu desky, přesahujícího přes šuplík. Pokud šuplík je stejně široký jako horní deska, je vzdálenost od boční stěny šuplíku 4,5 cm (obrázek 1c). Ujistětet se že logo lindam je na západce na spodní straně ( obrázek 1d). Západku připevněte pomocí přiložených šroubů Na otvírací část šuplíku pomocí šroubů přišroubujte zámek. Ujistěte se, že zámek bude našroubován tak, aby zapadl do západky a logo lindam bude směřovat nahoru.

Použití:

  • Zamčení šuplíku: Otočte zámečkem na horním dílu zámku tak, aby symbol zavřeného zámku směřoval k šipce ( obrázek 3a)
  • Běžné používání: Otočte zámeček na horním dílů zámku tak, že bude ve vodorovné poloze (obrázek 4). Tažením vzda můžete šuplík otevřít.
  • Deaktivace zamčení: Otočte zámečkem na horním dílu zámku tak, aby symbol otevřeného zámku směřoval k šipce ( obrázek 5). Nyní je funkce zabezpečení šuplíku vypnuta.

Rozměry: 25,2x5,2x10,2 cm

Video: Dvojitá zábrana na šuplíky Xtra Gurad

Vlastnosti

Kód 51027
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 4 let
Šířka 5.5
Výška 25
Hmotnost brutto 0.156
Hmotnost netto 0.156

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindam byla založena roku 1988. Za více než 20 let svého působení na trhu se stala předním dodavatelem bezpečnostních pomůcek a výrobků určených pro péči o dítě ve Velké Británii. Výrobky Lindam se těší velké oblibě po celém světe. Stávají se součástí domácnostní na mnoho let. Veškeré produkty odpovídají britským, evropským i americkým normám, kromě toho prochází ještě speciálním systémem testování na pevnost a odolnost, aby splnily požadavky zákazníků a byly stále o krok před konkurencí. Za léta svého působení získala společnost Lindam více než 50 různých ocenění za kvalitu a design svých výrobků.