MATTEL Barbie Třpytivé vlasy

799 Kč 649 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 25. 10. až 26. 10.

Popis

Vytvoř panence Barbie perfektní účes pro každou příležitost! Zahraj si na kadeřnici a vyráběj panence dokonalé blyštivé účesy. Díky přilnavým ploškám, na které se třpytky nalepí, zůstane tvůj pokojíček čistý a vlasy Barbie budou zářit barvami. Odděl panence jednotlivé prameny vlasů, zacvakni je do kadeřnického nástroje a vyber si účes! Potom zvol barvu třpytek a nakonec sleduj zářivou proměnu! Tím to ale nekončí. Sada obsahuje také sponky a gumičky. Když tě účes začne nudit, umyj a usuš panenčiny vlasy, pak můžeš začít nanovo! Barbie je módně oblečena a jako doplňky má boty na podpatku a náhrdelník.

Balení obsahuje oblečenou panenku Barbie, doplňky, nástroj na úpravu vlasů, 6 sad třpytek, 16 originálních vzorů, 2 sponky, 3 gumičky a hřeben.

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě.

Vlastnosti

Kód: 25CLG18
Určení: Dívčí
Věk od: 5 let
Věk do: 10 let