MATTEL Barbie Cyklistka a psí akrobati

−20 %
999 Kč 799 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Projeď se s Barbie a jejími pejsky na kole a na skateboardu! Panenka umí drandit na kole úplně sama, stejně jako psí maminka a její štěňátko, kteří ji doprovází na skateboardu. Pejsci se pohybují společně s panenkou, která šlape na kole a štěňátko dokonce jezdí v kruzích kolem nich na malinkatém prkně. Barbie se na cyklovýlet speciálně oblékla do květinové halenky a modrých plastových kalhot, které nosila i ve filmu. Módně navržený růžový a modrozelený rám kola spolu se stříbrnými řídítky okamžitě upoutá zraky kolemjdoucích. Nezapomeň na bezpečnost a nasaď Barbie růžovou helmu a černé cyklistické boty. Balení obsahuje panenku Barbie, jízdní kolo se dvěma připevněnými skateboardy, psí maminku a štěňátko.

Panenka se neprodává samostatně.

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě.

Vlastnosti

Kód 25CLD94
Určení Dívčí
Pohádkový hrdina Barbie
Věk od 3 let
Věk do 10 let

Značka MATTEL

MATTEL

Značka MATTEL je největším výrobcem hraček na celém světě. V povědomí široké veřejnosti je zapsána zejména prostřednictvím značky panenek a příslušenství Barbie. Panenka Barbie v roce 2009 oslavila 50.narozeniny a těší se pevnému zdraví. Hračky od Mattela jsou zárukou vysoké kvality. V současné době patří pod mateřskou společnost značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho dalších.