Maxi Cosi NE RodiFix 2015 - Mosaic Blue

−23 %
6 020 Kč 4 590 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Dětská autosedačka RodiFix Digital značky Maxi-Cosi zajistí bezpečné převážení dítěte v automobilu. Sedačka roste s dítětem, je určena pro věk 3,5 až 12 let.

Autosedačka RodiFix se upevňuje pomocí systému IsoFix. Dítě sedí po směru jízdy a připoutáte jej 3-bodovým bezpečnostním pásem. Dodatečnou fixaci sedačky umožňuje kotevní úchytka za opěrkou hlavy. Sedačku můžete v rychlosti nastavit z polohy sezení na polohu pro spaní. Výšku i šířku lze nastavit.

Disponuje unikátní technologií ochrany hlavy AirProtect - speciálně vyvinutá pěna v opěrce hlavy je zabalena v perforovaném obalu, v případě nárazu absorbuje postupným vyfukováním vzduchu a tím chrání oblast hlavy mnohem bezpečněji, než jakékoliv jiné autosedačky.

Každá maminka ocení snadnou údržbu, potah lze sundat a prát. Autosedačka RodiFix je vyrobena z kvalitních materiálů a pro dítě je velice pohodlná.

Vlastnosti

Kód 87448922
Určení Dětské
Věk od 3 let
Věk do 12 let
Vhodné pro děti 15-36 kg
Hmotnost 6,6 kg
Šířka v sedadle 27 cm
Hloubka uvnitř sedadla 33 cm
Výška 66 - 83 cm
Šířka mimo sedlo 46 cm
Hloubka mimo sedadlo 46 cm

Značka Maxi Cosi

V Maxi Cosi chápeme potřebu zajistit dětem bezpečí, společně trávit čas a objevovat svět. To je důvod proč již téměř 30 let značka Maxi Cosi inovuje a navrhuje nejbezpečnější nejvíce praktické a pohodlné kočárky a autosedačky oceněny nezávislou organizací spotřebitelů.