Doprava zdarma

Maxi Cosi NE RodiFix 2015 - Mosaic Blue

6 020 Kč 4 590 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Dětská autosedačka RodiFix Digital značky Maxi-Cosi zajistí bezpečné převážení dítěte v automobilu. Sedačka roste s dítětem, je určena pro věk 3,5 až 12 let.

Autosedačka RodiFix se upevňuje pomocí systému IsoFix. Dítě sedí po směru jízdy a připoutáte jej 3-bodovým bezpečnostním pásem. Dodatečnou fixaci sedačky umožňuje kotevní úchytka za opěrkou hlavy. Sedačku můžete v rychlosti nastavit z polohy sezení na polohu pro spaní. Výšku i šířku lze nastavit.

Disponuje unikátní technologií ochrany hlavy AirProtect - speciálně vyvinutá pěna v opěrce hlavy je zabalena v perforovaném obalu, v případě nárazu absorbuje postupným vyfukováním vzduchu a tím chrání oblast hlavy mnohem bezpečněji, než jakékoliv jiné autosedačky.

Každá maminka ocení snadnou údržbu, potah lze sundat a prát. Autosedačka RodiFix je vyrobena z kvalitních materiálů a pro dítě je velice pohodlná.

Vlastnosti

Kód: 87448922
Určení: Dětské
Věk od: 3 let
Věk do: 12 let
Vhodné pro děti: 15-36 kg
Hmotnost: 6,6 kg
Šířka v sedadle: 27 cm
Hloubka uvnitř sedadla: 33 cm
Výška: 66 - 83 cm
Šířka mimo sedlo: 46 cm
Hloubka mimo sedadlo: 46 cm

Značka Maxi Cosi

V Maxi Cosi chápeme potřebu zajistit dětem bezpečí, společně trávit čas a objevovat svět. To je důvod proč již téměř 30 let značka Maxi Cosi inovuje a navrhuje nejbezpečnější nejvíce praktické a pohodlné kočárky a autosedačky oceněny nezávislou organizací spotřebitelů.